Duża zmiana na treningu fitness

trening-fitness-after

Wreszcie, bowiem od 1 kwietnia, trening-fitness.pl wita was w nowej szacie graficznej i z nowymi pomysłami. Staraliśmy się uzyskać bardziej nowoczesny wygląd, poprawić przejrzystość i czytelność oraz usunąć dotychczasową zmorę jaką był nadmiar skryptów i zbyt wolne ładowanie witryny. Kosztem zmian na nową wersję stało się usunięcie zdjęć przy wszystkich dotychczasowych postach, usunęliśmy też parę wodotrysków (popularna wszędzie karuzela na stronie głównej) i elementów które opóźniały ładowanie (głównie reklamy i wtyczka FB), w efekcie udało się osiągnąć zamierzoną optymalizację i szybkość działania, sprawdździe sami.

Mam nadzieję że nowy wygląd przypadnie wam do gustu, a brak zdjęć nie wpłynie zasadniczo na czytelność, (skrajnie bezczelny rzekłby: jak ktoś chce pooglądać sobie zdjęcia to może na images.google.com :), tym samym za tę niedogodność przepraszamy, o komentarze co nowego wyglądu prosimy w … komentarzach pod tym postem :).

Skrócona lista zmian na trening-fitness.pl:
– nowy szablon graficzny
– optymalizacja ładowania witryny (dla strony głównej z 4.432s na 2.209s przy pierwszym ładowaniu oraz z 2.267s na 0.231s przy kolejnym)
– dostosowanie do nowych przepisów o ciasteczkach (dla użytkowników to taka nowa przeszkadzajka)

Dla porównania zamieszczam screen z poprzedniego wyglądu.

before

trening-fitness-before

after

trening-fitness-after