Dieta fitoestrogenowa – sposób na naturalnie większy biust

Jeśli chcesz poprawić wygląd swojego biustu? Naturalnie powiększyć piersi w bezpieczny sposób i bez skalpela? Poprawić jędrność, kształt oraz rozmiar, aby poczuć się bardziej atrakcyjniej to ten artykuł jest dla Ciebie.
Co to jest dieta fitoestrogenowa? Na jakiej zasadzie działa i czy jest bezpieczna? Czy sama dieta wystarczy, aby cieszyć się większym biustem?

Otóż, dieta fitoestrogenowa polega na zwiększeniu produktów zawierających estrogen, przy czym stanowi ona wzmocnienie ziołowych tabletek mających na celu powiększenie biustu. Jest to jedna z prostych metod powiększania biustu, aczkolwiek nie jest do końca sprawdzoną ani najbezpieczniejszą metodą.

Zasadniczo dieta taka zaczyna się od przyjmowania ziołowych kapsułek na powiększenie biustu, którą wzmacniamy poprzez odpowiednie odżywianie. Składnikami w tej diecie są przede wszystkim soja i produkty sojowe, np mleko sojowe, tofu, sos sojowy; pełnoziarniste produkty zbożowe, rośliny strączkowe, groch, słonecznik, itp. Powinno się wtedy unikać picia kawy oraz wina, papierosów, jedzenia czekolady.

Odpowiedni poziom estrogenu w organizmie oraz działanie kapsułek

Przyjmowanie tabletek na powiększenie biustu, które zawierają pewną ilość estrogenu (żeński hormon) może przyczynić się do rozregulowania odpowiedniej wartości tego hormonu w organizmie. Warto więc zachować odpowiednią ilość estrogenu, gdyż jego niedobór może być przyczyną bezpłodności oraz powstawania “męskiej sylwetki” u kobiet. Natomiast nadmiar poziomu estrogenu w organizmie jest częstą przyczyną raka szyjki macicy oraz raka piersi. Podsumowując lepszą decyzją jaką możemy dokonać będzie zachowanie naturalnej dawki estrogenu w codziennym żywieniu niż stosować suplementy diety. Ponadto nie stwierdzono bowiem jednoznacznie o skuteczności oraz bezpieczeństwie owych tabletek.

A jeżeli chcemy zadbać o nasz biust bezpieczniej będzie korzystać z kremów push up oraz żelów, które nie są na bazie hormonalnej. Dodatkowo możemy same aplikować sobie masaże, ćwiczyć z niewielkimi ciężarkami, aby poprawić jędrność oraz kształt biustu, korzystać ze sportowego biustonosza, który jest niezwykle ważny oraz wybierać odpowiednio dopasowaną bieliznę. Zachęcam do przeczytania kolejnych artykułów, by cieszyć się większym biustem uzyskanym w szybkim, skutecznym  i naturalnym sposobie.

ale nie wykreślam kategorycznie tej metody…