Najlepszy filmik motywacyjny!

Przed sobą masz ważne zadania, cel do osiągnięcia, marzenie do zrealizowania, jednak brakuje Ci odpowiedniej motywacji, aby wytrwać w działaniu. Nawet jeśli Ci się uda zacząć to przychodzi taki moment, gdy coś w pewnym momencie staje Ci na drodze, a Ty wtedy poddajesz się, rezygnujesz, po prostu odpuszczasz, bo nie wierzysz, że możesz zmierzyć się z każdą z przeciwności. Teraz już wiem, jak Cię zmotywować, abyś wytrwał i został zwycięzcą.

 

Niezależnie czy jesteś sportowcem, czy trenujesz boks, czy cokolwiek innego, czy starasz się o lepszą pracę, czy chcesz coś osiągnąć, tak samo potrzeba Ci motywacji i wiary w siebie. Jeśli chcesz zrealizować się oraz wytrwale dążyć do celu to ten film motywacyjny jest właśnie dla Ciebie. Często nasze obawy, lęki, strach stają się przeszkodą w osiągnięciu celu. To właśnie strach przed porażką, przed tym, że może nam się nie udać nie pozwala nam zacząć działanie. Obudź się i pozbądź swoich złych przekonań, a na pewno osiągniesz to czego pragniesz. Jeśli chcesz zmienić swoje życie i zostać zwycięzcą nie czekaj więcej, wystarczy parę minut, aby zmienić swoje nastawienie i odzyskać wiarę. Ten kilkuminutowy filmik “zagrzeje Cię do walki” i na pewno długotrwale Cię zmotywuje. Gotowa, gotowy zmienić swoje życie? – to wiesz co masz zrobić.

Nigdy nie wolno Ci się poddawać, nawet jeśli jest to trening przez łzy! Jeśli jest Ci trudno i przychodzi Ci myśl, aby się poddać, odpuścić przypomnij sobie dlaczego zacząłeś to robić, dlaczego chcesz to robić i co chcesz osiągnąć… Bo tylko tak osiągniesz swój cel – wytrwałością.
Nigdy nie wolno Ci pomyśleć, że to nie jest dla Ciebie, że nie jesteś na to gotowy, albo, że Twoje umiejętności są niewystarczające, bądź, że na to nie zasługujesz. Zasługujesz, każdy zasługuje. Bo to jest dla Ciebie, jest na wyciągniecie ręki, musisz tylko uwierzyć, że to osiągniesz. Co tu więcej mówić, nagranie mówi samo przez siebie.

“Odważ się być wielkim, odważ się być potężnym ponad miarę.”