Odchudzanie z pasją

Ile razy zaczynałeś odchudzanie, próbowałeś diet, ćwiczyłeś – i to wszystko na nic? A jeśli nawet udało Ci się stracić na wadzę, było to tymczasowe, bo szybko powracał efekt jo-jo. Dlaczego? Może po prostu powinieneś zacząć robić to z pasją…

“Odchudzaj się z pasją” to książka niezwykle inspirującego człowieka, który postanowił walczyć – i schudnąć z pasją, stracił 18 kg, pokochał bieganie i osiągnął sukces. Książka, kryjąca w sobie niesamowitą historię przemiany. Historia o drodze jaką musiał pokonać, by odmienić swoje życie, drodze pełniej walki, porażek, życiowych zawirowań, złych nawyków, cierpienia oraz smutku i wreszcie zwycięstwa. W tej książce dowiesz się jak zmienić swoje nawyki żywieniowe, jak schudnąć i jak dokonać mentalnej przemiany, by cieszyć się pełnią życia, czuć radość i konstruktywnie radzić sobie z trudnościami. Poznasz sekret ludzi szczupłych, oraz sprawdzone sposoby jak odchudzać się z pasją, odróżniać głód fizyczny od głodu emocjonalnego i jak wprowadzić nowy styl życia.

Marcin Wielgosz to fantastyczny człowiek, któremu udało się schudnąć 18 kg i przebiec maraton. Przez wiele lat próbował zrzucić te kilogramy stosując głodówki i tabletki jednak jedyne co wtedy uzyskał to efekt jo-jo. Kiedy przesłał się głodzić i zaczął zdrowo odżywiać oraz biegać osiągnął swój wymarzony sukces. Marcina Wielgosza można podziwiać przede wszystkim za jego wytrwałość w dążeniu do osiągnięcia celu. Z jaką determinacją diametralnie odmienił swoje życie. Nie poddał się trudnościom, nie zgodził się na szarą i smutną egzystencję. Szukał i znalazł sposób, by przełamać zgubne nawyki, by wyjść z kręgu rujnujących przekonań oraz by sprzeciwić się naciskom środowiska. Dziś jest odmienionym człowiekiem z silnym, charyzmatycznym wnętrzem oraz zmienioną fizjonomią. Osiągnął swój cel i napisał książkę, aby podzielić się z Tobą tym, że można chudnąć i żyć z pasją, stosując kilka sprawdzonych zasad i poznając sekret ludzi szczupłych z natury.

Książka jest dostępna m.in. w księgarni “złote myśli”:
http://www.zlotemysli.pl/prod/12408