Znajdź swoje szczęście – życie jest proste.

Kiedyś przypadkowo trafiłam na krótki filmik, który bardzo mnie zainspirował. Będziecie mogli go poniżej obejrzeć, ale zanim to zrobicie przydałoby się jeszcze kilka słów wstępnych. Ogólnie filmik przedstawia temat życia, to jakie jest proste i tym samym pokazuje jak żyć. Zabrzmiało to co najmniej zabawnie, bo przecież nie można dać przepisu na życie, albo jakiegoś wzoru matematycznego na szczęście, czy też skuteczne działanie. Nie można przecież nikomu nakazać co ma robić, a tym bardziej nie chciałabym, aby ktoś odebrał, że poprzez ten filmik chcę Ci coś narzucić. Nie! To jest Twoje życie i Ty o nim decydujesz. Ja Ci mogę jedynie podpowiedzieć: Żyj! Żyj najlepiej jak umiesz i uśmiechnij się, uśmiechaj się często.:)

Poniżej znajduje się filmik o szczęściu, niektórzy z Was możliwe, że już się z nim wcześniej spotkali, ale dla tych, którzy nie widzieli może warto poświęcić te parę minut na obejrzenie go, być może to właśnie on odmieni Twe życie.
Oczywiście, zdaję sobie sprawę, że nie każdemu może się on spodobać, ale myślę, że niektórym pomoże “świeżo” spojrzeć na rzeczywistość. Co więcej, jeśli ktoś ma inne zdanie na przedstawiony temat, niech wyrazi go w komentarzu.
Nie będę się rozpisywać na temat treści zawartej w filmie, ponieważ to zbyteczne, każdy rozumie go na swój sposób i każdy może go inaczej zastosować w praktyce, prawda?
Choć jest tam parę cytatów, które szczególnie zwróciły moją uwagę i staram się żyć według nich… To niezwykle fascynujące jakimi możemy stać się szczęśliwymi ludźmi, jeśli zaczniemy realizować nasze pasje. Wszystko nabiera sensu, jeśli zajmujemy się rzeczami, które kochamy. Zdawałoby się, że jest to proste, jednak dlaczego wiele z nas tego nie robi? To właśnie realizowanie się, spełnianie naszych pasji pozwoli Ci “prawdziwie żyć”.

Potrzeba Ci prawdziwych celów:)