Prolog

Aby zrealizować, osiągnąć wymierzony cel, aby zrobić coś dobrze potrzebne są nie tylko chęci, ale także odpowiednia wiedza na ten temat. Wówczas jeśli jej nie mamy stąpamy po kruchym lodzie, który tak naprawdę w każdym momencie może się przełamać pod ciężarem naszych słabości, wątpliwości, bądź po prostu braku wiary w nasze możliwości oraz w samego siebie.

Pragnę podzielić się z Wami wiedzą, którą zdobyłam zmierzając się z wszelakimi przeciwnościami w drodze do osiągnięcia celów oraz zadowolenia ze swojej sylwetki jak i również z samej siebie. Jak mi się to udało? W zasadzie najważniejszymi elementami jest właściwa MOTYWACJA oraz praca nad umysłem, w taki właśnie sposób, aby stał się naszym sprzymierzeńcem, a nie wrogiem, który zwykle ogranicza nas, tworząc np. przekonania: “nie dam rady”, “nie uda mi się”, “nie, to nie jest dla mnie”, itp. itd. Jeżeli tak myślisz, nie dziw się, że nie udaje Ci się zrealizować wyznaczonego celu.

Zatem oprócz motywacji oraz pracy nad umysłem w drodze do uzyskania właściwej sylwetki potrzebna będzie odpowiednio dobrana dieta oraz właściwy dla Ciebie rodzaj treningu, czyli po prostu ZMIANA ZŁYCH NAWYKÓW. Zdawałoby się, że jest to trudne, prawda?
Jednak wszystkie diety z serii “Dieta Cud”, które już wypróbowałaś/eś oraz wszystkie tabletki, które wręcz przyrzekają, że “schudniesz w czasie snu i uzyskasz idealną sylwetkę” itp. bzdury nie prowadzą Cię wcale do celu. Co więcej za Twoją wytrwałość najczęściej nagradzają Cię powracającym efektem jo-jo. Czyżby to błędy, które popełniłaś/eś czy też najzwyczajniej nieskuteczność środków?

Zapraszam Cię do czytania mojego bloga, na którym zapewne znajdziesz odpowiedź na wszelkie pytania, jak i również najczęstsze popełniane błędy w odchudzaniu, czy też w samym treningu. Dzięki rozpoznaniu każdego z nich będziesz mógł/mogła wygrać z przeciwnościami i osiągnąć wymarzony cel.

Przestawię też wiele technik jak w skuteczny sposób motywować się “do działań” oraz jak wygrać z własnymi słabościami. Może metody te nie zawsze będą proste, ale skuteczne.

Dodatkowo oprócz własnych relacji głównie opartych na własnym doświadczeniu oraz “potyczkach”, jakie niestety także występowały, na blogu będą również zamieszczane artykuły tematyczne poruszające istotne kwestie dla osób odchudzających się oraz chcących zachować zdrowie oraz urodę.

Was zatem Moi Drodzy, zachęcam do komentowania bloga oraz zadawania pytań, co więcej, jeśli chcecie, abym poruszyła więcej w pewnych kwestiach oraz zagłębiła się bardziej w dany temat, po prostu dajcie znać. Każda Wasza uwaga będzie dla mnie niezwykle cenna i będę starała się sprostać Waszym oczekiwaniom.

Pamiętaj, na zmiany nigdy nie jest za późno, warto więc uwierzyć w siebie i działać! Powodzenia Kochani i życzę przyjemnego czytania!

Pozdrawiam. Agnieszka