Każdy krok z Easy Tone.

Najnowsza seria obuwia Reebok dzieli się na Easy Tone, Train Tone oraz Run Tone o podobnych zastosowanych systemach oraz właściwościach jednak ich przeznaczenie jest różnorodne.

Zastanówmy się jak działa system Easy Tone.
Poprzez wbudowane poduszki Easy Tone dodatkowo wymuszają pracę nóg, przeważnie odczuwają to pośladki, uda, a także łydki. Dlaczego tak się dzieje?

W momencie kroku, powietrze jest transferowane płynnie spod podkładki balansującej pod piętą do podkładki w przedniej części stopy, powodując przy tym zbliżenie pięty do podłoża. W efekcie następuje zwiększenie ilości powietrza zgromadzonego w przedniej części buta. Kiedy kończysz krok, powietrze jest wypychane z powrotem do tylnej części buta. Taki ruch powoduje, że Twoje mięśnie muszą pracować intensywniej, tak jakbyś chodziła boso po piasku, czyli …. dość niestabilnie. Aby zapewnić sobie równowagę i stabilizację musimy właśnie zmusić nasze mięśnie do większej aktywności. Ta lekka niestabilność podczas chodzenia zwiększa aktywność trzech podstawowych części nogi: mięśnia pośladkowego wielkiego, ścięgien podkolanowych oraz łydek nawet o 28%.

Zastanówmy się jaka jest różnica między Easy Tone a Train Tone.
Buty Easy Tone – przeznaczone do chodzenia na co dzień, które mają za zadanie wysmuklić nogi, wymusić pracę pośladków oraz łydek. Czyżby Train Tone działało inaczej? Nie, ponieważ zastosowano w nich taki sam system, jednak buty Train Tone będą różnić się nieco podeszwą (na zdjęciu model train tone i wygląd podeszwy) oraz ich przeznaczenie jest typowo do treningów. Gdyż buty te zwiększają wydajność treningu, podwójnie wymuszają pracę mięśni, dlatego też Twój trening jest bardziej efektywny, a rezultaty osiągane znacznie szybciej.

Ostatnie z wymienianych wcześniej, czyli Run Tone, jak sama nazwa wskazuje, obuwie przeznaczone do biegania.

Dlaczego warto wybierać obuwie z tej serii? Ponieważ buty są naprawdę wygodne, dopasowują się do stopy, a chodzić w nich to sama przyjemność.

Każda z nas zapewne chciałaby mieć zgrabne łydek i pośladki bez katowania się na siłowni i włożonego wysiłku. Dzięki Easy Tone to możliwe. Chodzisz w nich, a Twoje mięśnie łydek, ud i pośladków pracują, pracują i …robią się coraz zgrabniejsze.

Zmień obuwie na Easy Tone i z każdym krokiem reformuj swą sylwetkę.